زمین ساحلی در نوشهر نوشهر

$ ۱۰۰,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz103 نوع ملکزمین برایفروش ۳۶۰۰۰متر زیربنا -خواب
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
  • زمین ساحلی زمین در نوشهر
خرید زمین ساحلی در نوشهر :

اگر شما از افرادی هستید که به دنبال زمین با متراژ برای سرمایه گذاری و شهرک سازی برای فروش ویلا هستید،میتوانید ویژگی های این زمین ساحلی با متراژ بالا واقع شده در نوشهر را مطالعه کنید.کل مساحت زمین برابر با 36000 متر مربع بوده که بهای هر متر آن 2/800 میلیون تومان است،به این ترتیب قیمت کل خرید زمین برابر با  ده میلیاردوهشتصدمیلیون تومان    میشود.

 

این زمین در منطقه ای با آب و هوای مطلوب در نزدیکی ساحل نوشهر دریای خزر قرار دارد به طوری که از ساحل 1700 متر فاصله دارد و همزمان میتوان چشم اندازی از دریای خزر و کوهه های جنگلی البرز که در شمال و جنوب این منطقه قرار گرفته اند دریافت کرد از اینجا تا جاده اصلی نوشهر به محموداباد به نوشهر 1500 متر فاصله است و از انجا میتوان به شهرهای رویان و نور که در شرق این منطقه قرار گرفته و از غرب به شهر نوشهر و جاده اصلی چالوس به تهران دسترسی داشت،همچنین دو مرکز گردشکری-رفاهی متل قو و سیسنگان و تله کابین نمک آبرود در دو طرف این منطقه قرار گرفته اند.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمین ساحلی در نوشهر با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید زمین ساحلی