زمین شهرکی در محمودآباد محمودآباد

$ ۲۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz124 نوع ملکزمین برایفروش ۳۰۰متر زیربنا -خواب
  • زمین شهرکی زمین در محمودآباد
  • زمین شهرکی زمین در محمودآباد
  • زمین شهرکی زمین در محمودآباد
  • زمین شهرکی زمین در محمودآباد
  • زمین شهرکی زمین در محمودآباد
  • زمین شهرکی زمین در محمودآباد
خرید زمین شهرکی در محمودآباد :

قطعه زمین فروشی در شهرکی مابین دو شهر ساحلی محبودآباد و سرخرود قرار گرفته که دارای متراژ زمین به مساحت 300 متر و بحر 14 متری است. شهرک به سمت طبیعت دشت و جنگلی شمال کشور استان مازندارن بنا شده که در عین حال با دریا و جاده اصلی فاصله بسیار کمی دارد. این فاصله برای دریا 300 متر و برای جاده اصلی 150 متر است که هر دوی آن ها حتی با پای پیاده هم قابل پیمودن هستند. از شهرک تا شهر محمودآباد 4 دقیقه و تا شهر سرخرود 7 دقیقه فاصله زمانی وجود دارد.

 

بهای در نظر گرفته شده برای هر متر از زمین،850 هزار تومان است که با توجه به متراژ کل زمین، بهای کلی زمین 255 میلیلون تومان در می آِید که قیمتی ارزان برای زمین، با این ویژگی های جغرافیایی است که دارد، پس اگر دنبال زمینی با قیمت ارزان برای ساخت ویلا هستید این زمین میتواند به خوبی پاسخگوی شما باشد. در ضمن زمین از یک سند تک برگ و جواز ساخت بهره می برد و در داخل بافت برای ساخت و ساز بدون هیچگونه محدودیتی قرار دارد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمین شهرکی در محمودآباد با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید زمین شهرکی