زمين ساحلي در سرخرود سرخرود

$ ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz123 نوع ملکزمین برایفروش ۲۰۰متر زیربنا -خواب
  • زمين ساحلي زمین در سرخرود
  • زمين ساحلي زمین در سرخرود
  • زمين ساحلي زمین در سرخرود
  • زمين ساحلي زمین در سرخرود
  • زمين ساحلي زمین در سرخرود
  • زمين ساحلي زمین در سرخرود
خرید زمين ساحلي در سرخرود :

اگر علاقه مند به ساخت و ساز ویلا برای خودتان هستید و دنبال زمین ارزان قیمتی بدین منظور میگردید، این زمین می تواند پاسخگوی نیازتان باشد. با متراژ 200 متر، این زمین در فاصله 400 متری از جاده اصلی و ساحل دریای سرخرود در شمال کشور، استان مازندران قرار گرفته که این فواصل کم جزو اولین مزیت های این زمین است. بهای هر متر از زمین،یک میلیون  تومان در نظر گرفته شده است که بر اساس متراژ کل زمین، این قیمت 200 میلیون تومان در می آید که قیمت بسیار مناسب با توجه به مکان جغرافیایی زمین است.

 

زمین در کوچه ای ویلایی نشین و ساحلی بنا شده و در داخل بافت برای ساخت و ساز و بدون هیچ گونه محدودیتی قرار دارد مستندات رسمی، از قبیل سند و جواز ساخت همراه با خرید ویلا به خریدار عرضه خواهد شد و از این نظر میتوانید با خیالی آسوده اقدام به خرید از زمین از سایت ویلا شمال جهان بکنید. با تماس با شماره های درج شده در سایت و ارتباط با نمایندگان ما میتوانید از سودمندترین راهنمایی ها برخرودار شوید.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمين ساحلي در سرخرود با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید زمين ساحلي