زمين تجاري مسکوني در آمل آمل فروخـتـه شـد

$ ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz50 نوع ملکزمین برایفروش ۱۲,۰۰۰متر زیربنا -خواب
  • زمين تجاري مسکوني زمین در آمل
  • زمين تجاري مسکوني زمین در آمل
خرید زمين تجاري مسکوني در آمل :

فروش زمین تجاری مسکونی با سند مالکیت شش دانگ و داخل بافت و دارای مجوز و پروانه ساخت و کاربری پمپ بنزین و پمپ گاز(C.N.G) و مجتمع رفاهی تفریحی و رستوران و استراحتگاه در آمل.این زمین تجاری مسکونی متراژ بالا با 65(شصت و پنج)متر بر جاده اصلی آمل به بابل(کیلومتر 8 جاده آمل به بابل) واقع شده و مساحت کل زمین 12,000(دوازده)هزار متر و قیمت کل زمین 3,000,000,000(سه میلیارد  تومان به فروش میرسد.لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این زمین با موقعیت عالی تجاری و دارای مجوزهای مختلف بین آمل و بابل با شماره ( 09119212178 جعفری ) تماس حاصل فرمائید.متشکریم.

جهت خرید و فروش و بازدید از تعداد بیشتری از زمین باغ ویلا آپارتمان خانه ( مسکونی ساحلی جنگلی شهری روستایی داخل بافت سنددار گازدار داخل شهرک شهرکی ) درج شده در سایت در شمال مازندران آمل بابلسر سرخرود چمستان محمودآباد به بالای صفحه قسمت خدمات مراجعه فرمائید تا اطلاعات جامعتری بدست آورید.

WWW.AMLAK-JAHAN.COM وبسایت مشاور املاک جهان

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمين تجاري مسکوني در آمل با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید زمين تجاري مسکوني